VIP

VIP смотреть последние обновления за сегодня на .

Yvan Buravan - VIP ft Ish Kevin

103927
3712
155
00:02:56
19.12.2021

Yvan Buravan's Music Twaje : 🤍 The love lab: 🤍 Foreign Affairs: 🤍 - follow us on: 🤍 🤍 🤍 - audio: Pro Zed Video Lyrics: 1000Hills Animation Studio - #drill #YvanBuravan #VIP

Big Brother Albania Vip, Episodi i plotë, 25 Janar 2022

360946
2023
01:28:37
26.01.2022

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Beniada ia del të fikë gongun e rradhës - Big Brother Albania Vip

28072
205
00:03:51
26.01.2022

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Velaiyilla Pattathari - Tamil Full Movie | Dhanush | Amala Paul | Velraj | Anirudh Ravichander

8144800
41034
2272
02:12:40
02.05.2016

Raghuvaran, an educated yet unemployed engineer, is unwilling to accept jobs that are unrelated to his area of expertise. Soon, his mother's tragic death brings him a job as well as grave challenges. Movie - Velaiyilla Pattathari Starring - Dhanush, Amala Paul, Saranya Ponvannan Directed by Velraj Produced by Wunderbar Films Released Year - 2014 Watch the full movie in ⬇️ ► Amazon: 🤍 ► YouTube: 🤍 Watch your favourite movies & scenes from our other handles ⬇️ ► UIE Telegu: 🤍 ► UIE Tamil Scenes: 🤍 For more exclusive updates follow us on ⬇️ ► Twitter: 🤍 ► Instagram: 🤍 ► Facebook: 🤍 ► Website: 🤍 In Association with Divo ⬇️ ► Facebook: 🤍 ► Twitter: 🤍 ► Instagram: 🤍

គេជា VIP | ពេជ្រ សូលីកា | AUDIO | RHM

10817738
40276
507
00:04:22
08.12.2020

ចេះតែឆ្ងល់ហេតុអ្វីមានគេគ្រប់ពេលមានកម្មវិធី តាមពិតអ៊ីចឹងសោះ! នាំមនុស្ស VIP បងឡើងឋានសួគ៌ចុះ ខ្ញុំសុខចិត្តនៅឋានក្រោមម្នាក់ឯង! 🎬 បទ៖ គេជា VIP ច្រៀងដោយ៖ ពេជ្រ សូលីកា និពន្ធទំនុកច្រៀង និង Melody៖ អ៊ីនុ និពន្ធបទភ្លេង និងសម្រួលតន្ត្រី៖ គង់ សុភក្ដី Follow Us 👇 • YouTube : 🤍 • Facebook : 🤍 • Instagram : 🤍 • Tik Tok : 🤍 ℗ SOUND RECORDING COPYRIGHT ផលិតកម្ម រស្មីហង្សមាស វីដេអូ PHALITAKAM RAKSMEY HANG MEAS VIDEO #RHM #HangMeas #ពេជ្រសូលីកា #RasmeyHangMeas | #HangMeasHDTV | #KhmerMusic |#KhmerMusicVideo rasmey hang meas , rhm cd, rhm , hang meas, khmer music , khmer song

ロッテ最強じゃね!?B9&THの荻野選手と益田選手が加わって念願のロッテ純正が動き出す!応援歌良すぎぃ!【プロスピA】# 768

243242
4514
637
00:10:54
26.01.2022

チャンネル登録 🤍 実写チャンネル(新チャンネル) 🤍 VIPのなにしてんねん!LINEスタンプ 🤍 VIP(びっぷ)のパーカーとタンブラーが買えるサイト 🤍 チャンネルメンバーシップ(メンバー限定の生放送や動画が見れる。限定の絵文字も使える)←月額かかります メンバー期間が長いほどマークの色が変わっていきます 🤍 〓V.I.P〓の実績 プロスピAチャンピオンシップ2018~2019 西日本大会優勝 プロスピAチャンピオンシップ2018~2019 全国大会優勝 ツイッターにも色んな攻略情報つぶやいてますのでフォローよろしくお願いします! ツイッター 🤍 インスタ 🤍 お仕事のご連絡があればこちら→vipjapanchannel🤍gmail.com ▼ファンレター、プレゼントの送付先に関しては、下記をご使用ください!▼ 〒107-6228 東京都港区赤坂9-7-1 ミッドタウン・タワー 28階 UUUM株式会社 【V.I.P】 宛 BGM(友人作):🤍 Track: Ikson - Paradise [Official] Music provided by Ikson® Listen: 🤍 #プロスピ #プロスピa #VIP #プロスピA #プロ野球スピリッツ #リアタイ #リアルタイム対戦 #セレクション #プロスピ2019 #ガチャ #びっぷ

PUYA feat. Kamelia - V.I.P. (official video)

10140194
55254
2123
00:03:33
21.04.2010

PUYA feat Kamelia - V.I.P. the newest video from the album Romanisme partea a II-a MediaPro Music is a Romanian record label, part of the Universal Music Group, that manages a portfolio of over 50 local artists. We gathered and successfully promote some of the most representative Romanian artists: Alexandra Stan, Loredana, Holograf, Andra, Dan Balan, Alina Eremia, Stefan Banica, Lora, Vunk, AMI, Nicole Cherry and many more. MediaPro Music is a multimedia entertainment company which will supply the best audio and visual entertainment to the public. Our Mission is to discover and promote artists at their best potential and develop the entertainment market across the world through the production and promotion of high quality musical products. (C) & (P) MediaPro Music Entertainment All rights reserved. Unauthorized reproduction is a violation of applicable laws In order to avoid copyright infringement, please, do not upload this song on your channel

Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 26 Janar 2022

88779
310
00:29:06
26.01.2022

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Luísa Sonza, 6LACK - VIP *-*

22130344
582925
15426
00:03:10
19.07.2021

Assistam melhor sozinha :-)-: 🤍 SIGA LUÍSA SONZA: 🤍 🤍 🤍 VIP *-* (Luísa Sonza/ DJ Thai/ Arthur Marques/ Jenni Mosello/ Carol Biazin/ King/ 6LACK) Não esconde o jogo Eu tê leio bem Espera tua rodada, Se eu chamo, cê vem Eu sei que você gosta Quando eu danço de costa Faça sua proposta É sorte ou azar (joga pra mim, vai) V.I.P Até que eu quero amor Mas meus olhos tão no game, game, game V.I.P Eu gasto em dolar, money, isso é caro bem V.I.P Até que eu quero amor Mas meus olhos tão no game, game, game V.I.P Eu gasto em dólar, money, isso é caro baby Arrisco tudo, só não vale jogar sujo Rolei os dados, olha só onde cheguei Capa da Forbes, eu sou dona do bagulho Nesse baralho rou rainha e o rei Eu sei que você gosta Quando eu danço de costa Faça sua proposta É sorte ou azar V.I.P Até que eu quero amor Mas meus olhos tão no game, game, game V.I.P Eu gasto em dólar, money, isso só caro bem V.I.P Até que eu quero amor Mas meus olhos tão no game, game, game V.I.P Eu gasto em dólar, money, isso é caro baby (6lack Verse) You know what I want So give me all you got Eyes on the prize Not much time on the clock You should make a run We can rise to the top V-I-P don’t need no I-D Let go get a bag and split it up on a vacay Got to push the dash And swerve past what they say Love is a topic You know where I be On my way You gon see R-I-P to anybody hatin’ on me V-I-P Até que eu quero amor Mas meus olhos tão no game, game, game V.I.P Eu gasto em dólar, money, isso é caro bem V.I.P Até que eu quero amor Mas meus olhos tão no game, game, game V.I.P Eu gasto em dólar, money, isso é caro baby #VIP #LuisaSonza #Doce22 Contém parceria paga. Direção e Montagem: João Monteiro 🤍jpmmonteiro Direção Criativa: João Monteiro & Audrey Nobrega 🤍_audrinha 1ª Assistente de Direção: Tize Salati 🤍tizesalati 2ª Assistente de Direção: Giulia Levy Costa Storyboard: Fits 🤍fitsfito Diretor de Produção: Emerson Jussiani (Macarrão) Produtores: Dudu Lima e Juliana Foresti Ajudante: Alex Japa, Thiago Japa, Junior Tavares, Deco Produtora de Elenco: Renata Roberta Elenco: Wallace Mendes Elenco: Alê Elenco: Glauco Paone Elenco: Marcos Oli Elenco: Alick Komada Elenco: Kiara Felippe Elenco: Bea Lerner Elenco: Larissa Cavalcante Elenco: Mitty Mitsue Diretor de Fotografia: Daniel Belinky 🤍dbelinky 1º Assistente de Câmera: Mauro Angelo Imperatrice 2º Assistente de Câmera: Parvati Louize de Caetano Almeida Video Assist: Maicon Barboza da Silva Logger: Edson Carlos Pereira Paiva Steadycam: Sandro Galvão Eletricista: Hugo Nyerges 1º Assistente de Elétrica: Renato Lelis 2º Assistente de Elétrica: Vittoria Bronzo, Denis Fabri, Fabiano Rodrigues da Rocha (Mancha), Jose Domingos dos Santos (Didi) Geradoristas: Wagner José da Silva e Milton Avelino Sampaio Maquinista: Alexandre Fidelis 1º Assistente de Maquinária: Zadir Borges Alves 2º Assistente de Maquinária: Jeferson (Hugue), Julia Izuno Diniz, Pedro Henrique Teixeira Guilherme, Luan Santos Pamponet, Leo Diretora de Arte: Annik Maas 🤍annikmaas Set designer: Alice Barcelos 🤍alicebarcelos Produtor de arte: Ronye Quintieri Ass Arte: Luisa Vieira Contra-regra: Leonardo Sampaio 🤍leoartmonster e Jorge Spadaro Ajudante: Gustavo Lemos, Jonathan Ritter, Beto Castro, Michael William, Kevin Derek Cenotecnia: Cenotech Pintor: Giba Tinta: Athenas Tintas Figurino elenco: Nê Bardac Ass de figurino: Julia Catandubas Ferreira Beauty elenco: Isabelle Acioli 🤍elleacioli Ass de beauty: Mozabeli Trancista: Inayah Djassi Balé: Theodora, Ana Haag, Thaís Lírio, Amanda Araújo, Ariel Saori , Larissa Ozato VFX: Isa Stevani 🤍isastevani Artista de VFX: Rodrigo Angelis 🤍angelisvfx Composição de imagem: Alexandre de Carvalho Pós-produção: Clandestino 🤍clandes.tino Colorista: Alexandre Cristófaro 🤍alexandrecristofaro VFX: Ailton Piui Conform: Luiza Freire Supervisor de Pós: Fabian Gamarra Atendimento: Elciane Magda Diária Los Angeles - 6LACK Crew Prod Company: 2 Wolves SOTA Films 🤍2wolvesfilms Producer: Daniela Sanchez 🤍danysanlugo Prod Coordinator: Ariadna Sanchez 🤍arimanzanilla DP: Reinaldo Ortiz 🤍zitrodp 1st AD: Jessica Szanjer 🤍Jszajner13 1st AC: Ai Dang 🤍aidanger 2nd AC: Anthony Hwang 🤍antoniousbig Key Grip: Adrian Estrella 🤍age_estrella Best Boy Grip: Craig Boydston 🤍craig_boydston Gaffer: David Cronin 🤍davidwcronin Best Boy Electric: Ron McNaughton Make up: Kimberly Romo 🤍squidsamba PA: Luke Kim 🤍lukethekim PA: Myles Thompson 🤍mylestales Crafties: Andrew Goldman AGCraftService Catering: Colleen Stewart 🤍stewart3344 Testes COVID: Master Diagnóstica, Luciana Silva Viana Farias, Simone de Sales ,Amanda Moraes Rodrigues de Lima Estúdio: Maxion Estúdios Câmera: JKL Câmera: High Light Equipamento de luz: Locall Equipamento de luz: Melo Produção Cinematográfica Plataforma: Otto Plataformas Frete Plataforma: Fit Rental Caixa Led: Cine Cidade Luz Jamelão:...

Donaldin e ka marr malli për Beatrix - Big Brother Albania Vip

78107
701
00:03:01
26.01.2022

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Maya Berović feat. Jala Brat - V.I.P.

61931358
167184
4625
00:03:21
08.07.2018

IMPERIA: ✔ SUBSCRIBE: 🤍 Buy on: ✔ iTunes: 🤍 ✔ Play Store: 🤍 ✔ Amazon: 🤍 Listen on: ✔ YouTube Music: soon ✔ Spotify: 🤍 ✔ Deezer: 🤍 Arangement: RimDa Mix & Master: KC Blaze Prateći vokal: Suzana Branković Video Production: Imperia Videos Producers: Jasmin Smajić, Dino Šehić, Arnej Misirlić Directed by: Dino Šehić Director of photography: Dino Šehić Post-production: Dino Šehić, Esmir Šabić Camera Operater: Dragan Gajanović Camera Assistant: Goran Jovanović Grip: Aldin Arnautovic Set: Adisa Vatres Selimovic Make-up: Sara Fejzić Light: K-Light Location Manager: Benjamin Cengic Production Manager: Kerim Masovic Production Assistant: Dino Hodžić, Ammar Čaplja, Ivo Kaunitz, Benjamin Poturkovic Maya Berovic: ✔ Facebook: 🤍 ✔ Instagram: 🤍 ✔ Web: 🤍 Jala Brat: ✔ Facebook: 🤍 ✔ Instagram: 🤍 Contact for YouTube, Distribution, Product placement, Partnerships E-mail: imperia🤍emdcnetwork.com © IMPERIA YouTube & Digital distribution: EMDC Network ✔Facebook: 🤍 ✔Instagram: 🤍 ✔Web: 🤍 Tekst: A TI SE PRAVIŠ LUD KAO NISU TI jeee NISI TU jeee A JA RIZIKUJEM PALIMO KLUB DŽABA KRITIKUJEŠ A JA DOMINIRAM KADA VIDIM KUJE I NE BI’ KUĆI NOĆAS NEMAM MANA NA MENI SAMO GUCCI DOLCE &GABBANA S’ REVIJE IZ MILANA A JA TANANA SA OBLINAMA KO KUBANA KADA OKO MENE ON JE LOM JE NE DIRA ME TO KADA S’ NJOM JE NOĆAS ZA MOJ STO IDE SAMO DOMjeee TREBA MI TO NOĆAS MALA ZLO JE FLAŠA U LEDU JE SAMO V.I.P. MA SVE U REDU SAMO SIPAJ MI ZNA ŠTA JE SLEDUJE NEKA NE PRILAZI NEKA ODVEDU JE KADA JA VANI IZLAZIM MA NI SEKUNDE ZBOG NJE NISAM DOBAR ISPOD TE BUNDE TIJELOOD POLA MILIONA MA NI SEKUNDE ZBOG NJE NISAM DOBAR OD SVAKE RUNDESVE MI JE GORA I BOLJA KADA PIJE LOM JE MA LOM JE KADA VANI JE LOM JE MA LOM JE KADA IGRA LOM JE MA LOM JE, U ŠTA ĆE BIT’ jeeebebo I LOŠA I LIT jeee bebo DŽABA KRIT’ jeee KO FILA I GOSHA HIT jee bebo VUK NIKAD SIT LOMIM KLUB VOLIM PIT’ A OVI BI NOVI SVI HTELI BAŠ KAO MOJI BIT’ A MOJI PIJU SAMO SKUPO PIJU I KAD SE SMIJU SVIJUMI SILU SIJU JOŠ SU NA UGLU AL’ SU U GIVENCHY-U AKO CILJAŠ NA BUBU JALU CILJAŠ NA SVIJU UBILA ME KO TONIJA SOSA jee jeee LAGALA ME KAO MENTIROSA jee jeee PLAVA KOSA MEKANA KO ROSA jee jeee VOZILA ME KO FERRARI TESTAROSSA jee jeee PONAŠA SE KO DA PRIJETI PONAŠA SE KO DA MI SE SVETI PONAŠA SE KAO DA JE NJEGOVA I MOŽDA NE BI TREB’O ALI HOĆE TO JE NJEN FETIŠ

साउथ की बेस्ट एक्शन कॉमेडी हिंदी डब्ड मूवी - वी आई पी 2 ललकार |धनुष, काजोल, अमला पॉल| VIP 2 Lalkar

56140941
463686
7026
01:44:52
01.03.2020

एक इंजीनियर, रघुवरन का जीवन बदलता है जब उसकी पत्नी शालिनी उसके फैसलों को नियंत्रित करना शुरू कर देती है।उसकी परेशानियां और बढ़ती है जब वसुंधरा, एक अहंकारी उद्यमी उसके करियर को बर्बाद करना शुरू करती है।

Puya feat. Kamelia - V.I.P. | Videoclip Oficial

1612823
9603
168
00:03:33
18.11.2011

🎧 Asculta Aventurile Domnului Puy(a) pe platformele de streaming: 🤍 🍷 Cumpara vinul Baiatu in iarba: Ridicare personala din Calea Vitan, 126 Comenzi telefonice: 0765455628 Comenzi online: 🤍 SHOP: 🤍 PUYA Online: 🤍 🤍 🤍 Concerte / Booking: Forward Agency - Bogdan Niță / Cristi Ochiu: +40.751.144.109 / +40.746.224.499 Videoclip oficial cu Puya interpretand single-ul "V.I.P." in colaborare cu kamelia. (C) & (P) 2011 Music Expert Company & Scandalos Music Muzica: George Hora, Dragos Gardescu (Puya) Text: Dragos Gardescu (Puya) Toate drepturile sunt rezervate. Orice upload neautorizat al acestui videoclip este ilegal si poate fi raportat oricand la Youtube. All rights reserved. Unauthorized reproduction is a violation of applicable laws. In order to avoid copyright infringement, please do not upload this video on your channel.

BC Raff "Presença VIP" [VIDEO CLIPE OFICIAL]

61828
16898
2354
00:03:56
26.01.2022

Conecte- se com Raffa Moreira ► Instagram: 🤍 ► Facebook: 🤍 Direção: Bob Morais 🤍Quokka_Bob Beat/ Mixagem/ Masterização: 🤍LD_beatz Casting: 🤍TwerkBrazil Gravado em Guarulhos no EL Chefe Lounge Bar 🤍elchefe_loungeebar_ Roteiro: Raffa Moreira Produção Fonográfica: Raffa Moreira.

"Nxorri zorrët e barkut"/Donaldi flet për Einxhel - Big Brother Albania Vip

35986
221
00:04:46
26.01.2022

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

"Çfarë ke që bën ashtu?"/ Arjola debaton me Monikën për buxhetin - Big Brother Albania Vip

35953
113
00:02:33
26.01.2022

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

"Askush nuk e tha me dëshirë emrin tim"/Donaldi për finalen - Big Brother Albania Vip

81272
368
00:04:55
26.01.2022

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Iliri ironizon duke kënduar Monikën - Big Brother Albania Vip

67080
454
00:03:11
26.01.2022

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Donaldi nis dënimin, Beniada i kërkon ujë - Big Brother Albania Vip

19662
171
00:01:56
26.01.2022

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Banorët drekojnë, Monika gatuan veçmas - Big Brother Albania Vip

34076
134
00:03:28
26.01.2022

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Einxhel flet e revoltuar për Monikën - Big Brother Albania Vip

58577
227
00:05:04
26.01.2022

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Tani krijon një koreografi me Arjolën - Big Brother Albania Vip

31086
107
00:04:01
26.01.2022

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Monika trembet nga Iliri - Big Brother Albania Vip

88673
419
00:02:21
25.01.2022

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

"Pikëpyetje që më shokojnë"/ Kë po ironizon Einxhel? - Big Brother Albania Vip

24468
101
00:02:41
26.01.2022

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

【脑弟】全程反转!一集入坑!一口气看完捉小三神剧《VIP》全集!张娜拉、李相仑、李清娥主演

527926
3565
210
00:41:44
22.07.2021

片名:VIP全集 类型:悬疑 / 爱情 导演: 李正林 主演: 李相仑 / 张娜拉 / 李清娥 / 郭善英 / 表艺珍 /

"Problemi është që nuk qorton", Iliri ngacmon Arjolën - Big Brother Albania Vip

15009
76
00:01:52
26.01.2022

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Iliri dhe Donaldi kërcejnë balet sëbashku - Big Brother Albania Vip

132616
879
00:04:00
26.01.2022

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

គេជា VIP | ពេជ្រ សូលីកា | MV | RHM

993868
8859
275
00:07:36
15.05.2021

នាំមនុស្ស VIP បងឡើងឋានសួគ៌ចុះ! ខ្ញុំដើរចេញ! 🎬 បទ៖ គេជា VIP ច្រៀងដោយ៖ ពេជ្រ សូលីកា ទស្សនានៅលើយូធូប 👉 🤍 និពន្ធទំនុកច្រៀង និង Melody៖ អ៊ីនុ និពន្ធបទភ្លេង និង សម្រួលតន្រ្តី៖ គង់ សុភក្ដី ដឹកនាំសម្ដែង៖ ខេមរៈ ដារ៉ា ថតដោយ៖ កែ វិរៈ រៀបចំការផលិត៖ ឥន្ទ ឆវី កាត់ត៖ ដាញ់ វណ្ណៈ Follow Us 👇 • YouTube : 🤍 • Facebook : 🤍 • Instagram : 🤍 • Tik Tok : 🤍 ℗ SOUND RECORDING COPYRIGHT ផលិតកម្ម រស្មីហង្សមាស វីដេអូ PHALITAKAM RAKSMEY HANG MEAS VIDEO #RHM #HangMeas #ពេជ្រសូលីកា Rasmey Hang Meas | HangMeasHDTV | Khmer Music | Khmer Music Video | Khmer Song | RHM CD | RHM | Hang Meas

គេជា VIP || ពេជ្រ សូលីកា (Lyric)

389637
4255
30
00:04:22
30.01.2021

ចេះតែឆ្ងល់ហេតុអ្វីមានគេគ្រប់ពេលមានកម្មវិធី តាមពិតអ៊ីចឹងសោះ! នាំមនុស្ស VIP បងឡើងឋានសួគ៌ចុះ ខ្ញុំសុខចិត្តនៅឋានក្រោមម្នាក់ឯង! 🎬 បទ៖ គេជា VIP || 🤍 ច្រៀងដោយ៖ ពេជ្រ សូលីកា និពន្ធទំនុកច្រៀង និង Melody៖ អ៊ីនុ និពន្ធបទភ្លេង និងសម្រួលតន្ត្រី៖ គង់ សុភក្ដី #IsharingMedia

Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 25 Janar 2022

120630
361
00:30:59
25.01.2022

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Vybz Kartel - VIP (Raw)

373657
3964
52
00:03:15
28.05.2011

Vybz Kartel - VIP (Raw)

Egzona e përlotur/Donaldi dhe Arjola e ngushëllojnë - Big Brother Albania Vip

37235
199
00:03:49
26.01.2022

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Monika refuzon të dëgjojë këngën e Sabianit - Big Brother Albania Vip

51812
259
00:03:01
26.01.2022

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Einxhel dhe Monika flasin për Ilirin dhe Donaldin - Big Brother Albania Vip

22517
84
00:04:01
26.01.2022

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Një drekë e përbashkët, Donaldi dhe Iliri trokasin gotat - Big Brother Albania Vip

71248
445
00:02:16
26.01.2022

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Fifi nxjerr mallin me shtëpinë dhe banorët - Big Brother Albania Vip

163474
897
00:05:47
25.01.2022

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Iliri hedh kunja drejt Monikës - Big Brother Albania Vip

25461
129
00:03:01
26.01.2022

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

vip - Marwan Moussa | حصري - مروان موسى

417235
21685
879
00:02:38
01.01.2021

الكلمات: نوم وقت صحيان في الكباية فيضان درينك بطعم الانتقام لازم تراهن على الرهوان والسنادي مش قضية خالص، لأه مفيش اي داعي انك تقارن، حتى ع الرقبة انا بإيديا قارص، سهلة عايزة شنطة جوتشي قومت صارف، فكة خلاص ماتكملوش هي مفهومة التلج كله ساح في مية مسمومة عايز المفيد كاسي فيه الزتونة فاضل بس دقايق وابقى اسطورة فاضل بس دقايق ع اللوكيشن قاعد مع القطة بلعب بليستيشن العقد مع الشركة بس الكيف كيفك الشهرة تخلي الناس تبص ل اللي في جيبك أنا مش فاضي قولتلكو قبل كدا مش فاضي أنا مش فاضي قولتلكو قبل كدا مش فاضي أصلي، أصلي هنا حصري vip اصلي، اصلي فاهم قصدي vip فاهم قصدي فاهم قصدي حدش فيكو أصلا فاهم قصدي فاهم قصدي حدش فيهم اصلا فاهم قصدي سمكاية سنجاري شوية عالي، من كالي محدش عداني كوليبالي فوز فوز فوز فوز متتالي عايز حقي عايز valentino مش versace لسه بدري مصر الجديدة قاعدة حلوة في sachi والسنادي مش قضية خالص لا سنين شغل بس الناس بتلاحظ، فجأة معلّي تاتش بس فاضل تكة رجلي ع السلالم وانا طالع، ثابتة وانا مش فاضي قولتلكو قبل كدا مش فاضي أنا مش فاضي قولتلكو قبل كدا مش فاضي أصلي، أصلي هنا حصري vip أصلي، أصلي فاهم قصدي vip فاهم قصدي فاهم قصدي حدش فيكو أصلا فاهم قصدي فاهم قصدي حدش فيهم أصلا فاهم قصدي - Follow Marwan on: Instagram: 🤍 Facebook: 🤍

Publiku vendosi/ 4 banorët më të preferuar janë... - Big Brother Albania Vip

124543
700
00:07:10
25.01.2022

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

これはビックリやわ...。松葉投手が強すぎて予想外の動画になりました【プロスピA】# 767

289645
4489
567
00:12:57
25.01.2022

チャンネル登録 🤍 実写チャンネル(新チャンネル) 🤍 VIPのなにしてんねん!LINEスタンプ 🤍 VIP(びっぷ)のパーカーとタンブラーが買えるサイト 🤍 チャンネルメンバーシップ(メンバー限定の生放送や動画が見れる。限定の絵文字も使える)←月額かかります メンバー期間が長いほどマークの色が変わっていきます 🤍 〓V.I.P〓の実績 プロスピAチャンピオンシップ2018~2019 西日本大会優勝 プロスピAチャンピオンシップ2018~2019 全国大会優勝 ツイッターにも色んな攻略情報つぶやいてますのでフォローよろしくお願いします! ツイッター 🤍 インスタ 🤍 お仕事のご連絡があればこちら→vipjapanchannel🤍gmail.com ▼ファンレター、プレゼントの送付先に関しては、下記をご使用ください!▼ 〒107-6228 東京都港区赤坂9-7-1 ミッドタウン・タワー 28階 UUUM株式会社 【V.I.P】 宛 BGM(友人作):🤍 Track: Ikson - Paradise [Official] Music provided by Ikson® Listen: 🤍 #プロスピ #プロスピa #VIP #プロスピA #プロ野球スピリッツ #リアタイ #リアルタイム対戦 #セレクション #プロスピ2019 #ガチャ #びっぷ

Назад
Что ищут прямо сейчас на
VIP видео обзор самп Красавица и чудовище переговоры в вене машина спасателей Убеги от Хейтеров nekoglai meykin windy31 фнаф dc comics злые клоуны Камил Гаджиев как живет дмитрий комаров вальданна машинаторы мустанг бумажный дом на русском kadir erdoğan смертная казнь снять домик